اسپری رنگ نسوز

اسپری رنگ نسوز موجود در این واحد ساخت کشور المان و ایتالیا میباشد این دو شرکت(دوپلی کالر و امبروسول) در زمینه تولید اسپریهای تزیینی و صنعتی جزو برترین تولید کنندگان جهان هستند. تولیدات این دو شرکت دارای کیفیت بالا و تنوع محصولی مختلفی جهت مصارف در صنایع گوناگون  دارند . اسپری رنگ نسوز از ترکیب رزین سیلیکونی نسوز به همراه رنگدانه نسوز ساخته شده اند با توجه به رزین بکار رفته در این رنگها باعث شده مقاومت دمایی بالایی در برابر حرارت مستقیم و غیر مستقیم از خود نشان دهند.

اسپری رنگ نسوز

همچنین این رنگها در برابر انواع مواد شیمیایی و همچنین اسیدی مقاوم بوده و از درجه شوک پذیری بالایی برخوردار هستند.حجم این اسپریها ۴۰۰ میلی لیتر می باشد و هر عدد اسپری مسحت ۱.۵ الی ۲ متر را پوشش میدهند.به جهت پوشش بالا و هواخشک بودن و سهولت استفاده بهترین گزینه جهت رنگ امیزی موتور خودرو . شومینه و بخاری می باشد.جهت حصول نتیجه بهتر اسپری رنگ نسوز را قبل از استفاده به مدت ۲ دقیقه تکان داده و با فاصله ۲۰ الی ۲۵ سانت اعمال کنید و پس از اتمام کار قوطی اسپری را سرو ته کرده و به مدت دو ثانیه اسپری کرده تا رنگ داخل لوله تخلیه شود .به جهت کیفیت ساخت بالا مدت زمان انبارداری اسپریهای نسوز ۱۰ سال می باشند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این محصولات  لطفا با کارشناس های ایکالر ۳۳۵۴۷۴۹۳تماس بگیرید.

محصولات مشابه

اسپری زینک گالوانیزه

سپری زینک گالوانیزه پوشش سریع خشک زینک که برای مصارف صنعتی جهت محافظت از فلزات از خوردگی و زنگ زدگی مناسب بوده و در شرایط اب و هوایی سخت مقاومت بالایی دارد.