ایکالر

تینر فوری

تینر فوری ایکالر یک حلال فرآوری شده است که حاصل واکنش شیمیایی و اختلاط فیزیکی حلال های آروماتیک و آلیفاتیک سبک و الکل ها و استرها و استات ها می باشد از این تینر جهت حلالیت و حصول به شرایط  اجرایی رنگ هایی که بسیار سریع خشک می باشد استفاده می شود.

تینر اپوکسی در شرکت ایکالر

توضیحات تینر فوری

از جمله خواص آن عبارتند از :

  1. حلالیت بسیار عالی
  2. کمک به خشک شدن سریعتر رنگ
  3. افزایش قابلیت های اجرایی رنگ ها مانند براقیت
  4. جلوگیری از تاول زدن و جوش زدن رنگ ها
  5. بدون اثر چربی و رنگ و سفید

موارد مصرف

از این تینر برای گروه رنگ های هواخشک و سریع خشک و رنگ های اتومبیلی استفاده می شود. همچنین با توجه به قابلیت شستشوی بسیار بالا از این تینر بسیار جهت شستشو و آماده سازی سطوح استفاده می گردد. از جمله موارد مصرف آن عبارت است از :

  • حلال کلیه رنگ های سریع خشک و هوا خشک
  • حلال شستشو بسیار خوب
  • حلال رنگ های اتومبیلی
  • حلال شستشوی قطعات حساس و ابزار دقیق فلزی

مشخصات فنی

فام

شفاف متمایل به زرد

زمان انبارداری

5 سال

دانسیته

0.05 ± 0,79


شرایط و تجهیزات اعمال

دمای استفاده در رنگ ها

5 تا 50 درجه سانتیگراد

مقدار مصرف

بسته به نوع رنگ و دمای محیطی و تجهیزات اجرایی تعیین می گردد


دستورالعمل استفاده درآماده سازی رنگ با تینر فوری

ابتدا رنگ را هم زده تا کاملا مخلوط گردد، دقت شود که هیچگونه رسوبی در ته ظرف باقی نماند تینر فوری را به به مقدار مناسب(مقدارآن بسته به روش اعمال متغیر می باشد) به مخلوط اضافه نموده و به هم بزنید تا رنگ قابل اجرا گردد. سپس با ابزار مناسب رنگ را اعمال نمایید.


نگهداری وحمل و نقل

رنگ فوق قابل اشتعال بوده بنا بر این باید در ظرف دربسته و پلمپ شده و به دور از رطوبت و آتش و جریان شدید برق و مواد محترقه نگهداری شود.
دمای مناسب انبار داری تینر 17 درجه سانتیگراد می باشد.


ایمنی

هنگام کاربرد رنگ از تجهیزات ایمنی نظیر ماسک و عینک و روپوش و تهویه مناسب استفاده گردد. در صورت تماس با پوست محل با مقدار زیادی آب ولرم و صابون شستشو نمایید از خوردن و تنفس بخارات تینر به ویژه رد هنگام اعمال به شدت اجتناب گردد. در هنگامی که چشم با آن آلوده گردید سریعا با آب به مقدار زیاد شستشو و سپس به دکتر مراجعه شود. به دستورالعمل ایمنی کالا (MSDS) توجه شود.

محصولات مشابه

کفپوش اپوکسی ارتجاعی

کفپوش اپوکسی ارتجاعیایکالر یک روکش بر پایه اپوکسی – پلی آمین سیگلو آلیفاتیک است . این محصول دارای سطح صاف و صیقلی و یکپارچه می باشد و دارای مشخصات فیزیکی بسیار عالی است.

کفپوش اپوکسی تراولینگ

کفپوش اپوکسی تراولینگ ایکالریک روکش بر پایه اپوکسی – پلی آمین سیکلو آلیفاتیک همراه با ذرات سیلیکون کاربید است این محصول دارای سطح زبری می باشد و دارای مشخصات فیزیکی بسیار عالی است.

کفپوش اپوکسی ضد حریق

کفپوش اپوکسی ضد حریق

کفپوش اپوکسی ضد حریق ایکالر یک روکش بر پایه اپوکسی – پلی آمین است که جهت مقاومت در برابر شعله طراحی گردیده هست. این محصول دارای سطح صاف و صیقلی و یکپارچه می باشد و دارای مشخصات فیزیکی…

لاک اپوکسی بدون حلال (ورنی اپوکسی)

لاک اپوکسی بدون حلال ایکالر یک لاک اپوکسی –پلی امید بدون حلال می باشد مکانیزم سخت شدن آن واکنش بین اجزاء است.