نماد سایت ایکالر

رنگ‌ پلی اورتان براق

رنگ‌ پلی اورتان براق

رنگ‌ پلی اورتان براق

رنگ‌ پلی اورتان براق

رنگ‌ پلی اورتان براق یک پوشش دوجزیی با خاصیت ضد خش بودن است ، هاردنر رنگ پلی اورتان بکار رفته در این رنگ‌ها باعث درخشندگی بیشتر رنگ و همچنین ضد خش شدن رنگ پلی اورتان می گردد.

رنگ‌ پلی اورتان براق

توضیحات رنگ‌ پلی اورتان براق

با توجه به درخشندگی بالا باعث می‌شود رنگ از خاصیت ضد یوی بیشتر در برابر نور خورشید داشته باشد و‌ بهترین گزینه جهت مصارف در محیط های بیرونی در معرض نور خورشید است.

این رنگ بعنوان لایه نهایی جهت محافظت و زیبایی سطوح استفاده میگردد و باتوجه به براقییت بالای این رنگ خاصیت ضد یوی بالایی در برابر اشعه خورشید دارد .

رنگ رویه پلی اورتان دو جزیی بوده که بایستی قبل از مصرف با تینر پلی اورتان رقیق شده و سپس هاردنر پلی اورتان به رنک اصلی اضافه شده و استفاده گردد .

این رنگ از ویژگی ضد خش برخوردار است و بهترین گزینه جهت سطوح در معرض آب و خوردگی می باشد .

البته یکی از نکات مهم اجرای رنگ‌ پلی اورتان براق زیرسازی استاندار و مناسب سطوح زیرین می باشد که می توان با سیلر پلی اورتان جهت سطوح چوبی و یا استر اپوکسی جهت سطوح فلزی استفاده کرد.

از مهم‌ترین اجزای رنگ پلی اورتان هاردنر پلی اورتان می‌باشد که جهت سخت شدن و ضد خش شدن رنگ تاثیر زیادی دارد.

از رنگ پلی اورتان همچنین برای روکش کردن سطوح اپوکسی در معرض نور خورشید می توان استفاده کرد . رنگ‌های پلی اورتان را طبق کاتالوگ رال می‌توان در مجموعه رنگ ایکالر در کمترین زمان تهیه کرد .

محصولات مشابه

رنگ رویه پلی اورتان

رنگ رویه پلی اورتان رنگ به صورت دو جزئی بوده و از رزین پلی اورتان بر پایه ایزو سیانات الیفاتیک تشکیل شده است. این رنگ منطبق بر استاندارد IPS-M-TP-235 مکانیزم سخت شدن آن واکنش بین اجزا بوده.

لاک پلی اورتان آلیفاتیک

لاک پلی اورتان ایکالر یک وارنیش دو جزئی اکریلیک و ایزوسیانات می باشد. نحوه سخت شدن آن حاصل تبخیر حلال و پلیمر شدن مولکولی حاصل واکنش دو جز است.

این رنگ بیشترین کاربرد را در صنایع مختلف دارد و بعلت نیمه براق بودن.

قیمت مناسب تری نسبت به رنگ‌های براق و سوپر براق دارد .

رنگ پلی اورتان سوپر براق این پوشش از درخشندگی ۹۰ درصدی برخوردار می باشد.

بعلت براقیت بالا بهترین گزینه جهت پوشش لوازم دکوراتیو منازل و محیط کار می باشد .

خروج از نسخه موبایل